İzolasyon

Previous Next

İzolasyon

Enerji tasarrufu yapın, çevreyi koruyun ve güvenli çalışın!

Isı kaybı para kaybı demektir. Sizlere doğru ısı izolasyonu sunarak enerji maliyetinizi düşürme ve çevreyi koruma konusuna büyük bir katkıda bulunmanıza yardımcı oluruz. Tesislerin üzerindeki gerinimi azaltarak, hasarlı bölümleri onararak, işinizi gözle görülür şekilde ilerletmenizin yanı sıra enerji verimliliği ve üretim süreci üzerinde olumlu bir etki yaratırız. Dahası, iyi bir ısı izolasyonu sağlıklı bir iç mekan iklimine katkıda bulunarak çalışma ve yaşam koşullarını geliştirir.

Özel gereksinimlere bağlı olarak farklı türlerde izolasyon malzemeleri kullanılmaktadır. Bu nedenle,  kendi atölyelerimizde farklı yüzey yapılarına sahip ve farklı kalitede çelik ve alüminyumdan imal ettiğimiz özelleştirilmiş kaplama yapıları sunmaktayız.     

 

Sıcak izolasyon

Gerçekten sıcak olduğunda- en zorlu durumlar için! 

Isı geri kazanımlı kazanlar için iç izolasyon sistemleri, baca gazı ile doğrudan teması nedeniyle çok özel zorluklarla karşı karşıya kalmaktadır. Kaplama panelleri ve özel izolasyon malzemeleri 1000 dereceye kadar sıcaklıklara dayanıklı olmalıdır.

Bu karmaşık sistemlerin birçoğunu uyguladık. Bu, Siptek'i Güç santralleri, Rafineriler ve Fabrikalarda sıcak izolasyonda özel çözümler için aranan bir ortak yapmıştır.

 

Hizmetlerimizden bazıları:

  • Endüstriyel ve deniz donanımları için izolasyon
  • Kazanlar, filtreler, boru donanımı, ekipman ve tesis elemanları
  • Kanalizasyon arıtımı için yalıtım, örneğin arıtma tankları
  • Havalandırma sistemleri
  • Turboşarjer ve gaz türbinleri
  • Türbinler, turboşarjer ve kazanlar gibi karmaşık tesis bileşenleri için veya dar alanlarda kullanıma uygun şilte yalıtımı
  • Yüksek sıcaklıklarda çalışan türbinlere kalıplı izolasyon için enjeksiyon kaplama işlemleri.
©2021SIPTEK Industrial services. All Rights Reserved. Designed By M. Kocadag

Search